Hayırdır İnşallah:)

Rüyamda yine neler neler görmüşüm. Günaydın! Astral seyahatimden şimdi döndüm:) Şöyleee bir gerimdimmm. Dünyaya yeniden geldim:) Hoşgeldim:) Sen de hoşgeldin… Akabinde hemen verdim elimi tuşlaraaaa.

Rüya deyip geçme. Henüz bilim bile çözememiş olsa da rüyayı, büyülü güzel bir şey olduğunu biliyorum ben! Çözülmüş çözülmemiş uğraşına takılmıyorum. Ben biliyorum ki rüya hem insanı ruhen rahatlatan hem de çok önemli işaretler veren sihirli bir boyut.

Annemi kaybettim 1 Nisan 2020’ de.. Allah rahmetler eylesin… Mesela rüyalarımda Annemle birlikte olmak çok güzel. Rüyalarda buluşuyoruz. Ve biz böylelikle 24 saatin belli bir kısmını birlikte geçirebiliyoruz… Rüyalarımız, sevdiklerimizi bize getiriyor, belki de en büyük mucizelerle… Ruhların iletişiminin en yüksek olduğu yerler rüyalar olabilir????

Eskiler rüyada ölmüş birini görmenin eğer konuşmuyorsa gerçekten görüşme olduğunu söylerler. Buna inanıyorum. Çünkü ne vakit bu şekilde bir rüya görsem, sabah bambaşka bir huzur ile uyanıyorum… Eskiler ne demişlerse doğru demişler zaten….

Rüyalar gerçekten haberci olabiliyorlar. Bana oluyor. Olacak olanların nereye doğru gittiğini bilebiliyorum… En azından istikamet belirlenebiliyor. Bilinçaltına göre de şekilleniyor rüyalar, evet. Ama ben rüyalarımdan işaretleri okuyarak anlamlı yönergeler oluşturabiliyorum. Ama öyle günümüzdeki rüya tabirleriyle yol almıyorum. Bu bilgiler taaaa Anneannemin Annesinden belki de onun da Anneannesinin Annesinden geliyor.

Biz Annemle her sabah rüyalarımızı anlatırdık birbirimize… Böyle bir aileye doğdum. Düşünsene. Her kahvaltı sofrasında ne güzel sohbetler yapılıyor. Herkes kendi rüyasını anlatıyor. “ Hayır olsun inşallah”lar havada uçuşuyor:) Annem başlıyor yorumlamaya… Balık görene para geliyor, yumurta görenin dedikodusu yapılıyor. Fare gördün mü dikkat! Hırsızlık olabilir… Ağlarsan çok mutlu olacaksındır!

Böyle böyle büyüyünce ben de rüyaları yorumlar hale geldim işte.. İnsan rüyasını anlatacak kişi bulabiliyor mu? Sen asıl ondan haber ver… Bu nokta da çok önemli çünkü… 1 Nisan’ dan beri neler neler fark ediyorum… Rüyalarım bile Annemi özlüyor…

Rüyanı herkese anlatamazsın!

Rüya görmek kadar, rüyanı anlatacağın kişi de son derece önemli! Rüya sadece temiz kalpli insanlara anlatılmalı. Bu yüzden de riske atmamak adına rüyaların ilk suya anlatılması tavsiye edilir. Çünkü hayırlı rüya enerjisi hayrını yitirebilir ya da kötü bir rüya gördüğünde bu enerjiler gerçeğe dönüşebilir eğer fesat biri tarafından dinlenirse. Aksine tertemiz kalpli birine kötü rüyayı anlatsan dahi, o olumsuz enerji hayra dönüşebilir. Dikkat bu yüzden!

Yaaa… Canım Annemle birbirimizin rüya anlatatıcıları ve de dinleyicileriydik… Güzeller güzelim… Şimdilerde rüyam…..En güzel rüyam…..

Bazıları da rüyalarını hatırlamaz. “ Ben rüya görmem “ der. Olmaz! Rüya görürüz ama hatırlarız ya da hatırlamayız. Arada sadece böyle bir fark var. Peki neden bazıları hatırlamaz? Uyku konforu kötüdür de ondan!

Rüyalara dalabilmek, tatlı rüyalar görebilmek için, mide dolu olmayacak! Çok geç saatlere bırakılmayacak uyumak! Uyku öncesi gereksiz, gergin düşüncelere garg olunmayacak! Üste rahat bişeyler giyilecek:)) Oda iyi havalandırılmış olacak. Uyku odasında elektrikli şeyler barındırılmayacak – TV, Tablet, Telefon, prize takılı duran fişler,vb-

Uyku öncesi meditasyon önerilir. Ruha huzur veren her şey meditasyondur. Sevdiğin bir sesle konuşmak, güzel bir müzik dinlemek gibi. İnanmak en güçlü meditasyondur. Dua etmek, namaz kılmak mesela. Hem uyku öncesi vücut dolaşımı adına faydalıdır namaz, hem de ruha inançla huzur verdiği için çok güzel bir alışkanlıktır. Herkes kendine göre bir huzur adeti bulmalı. Oooh işte böylece de miiisss rüyalara dalmalı:)

Güzel rüyalarımız olsun dilerim. Güzel uyanmalarımız… Güzel ruhlarımız olsun… Rüyalarımızı anlatabileceğimiz, rüyalarımızı dinletebileceğimiz… Rüyalarımız olsun… Güzel günler göreceğimizi söyleyen…

Hayrolsun bakalım tüm rüyalara… Boşluğa dileyelim hayrı, kimin nasibine dokunursa…

Sabah şeriflerimiz hayrolsun:)

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s