Ana Sayfa

Yaşam sadece vişneli çörek kutusu değildir ya da kaktüs tarlası. An sana ne veriyor? Sen an’a nasıl bakıyorsun? Hepsi bu kadar. Yani yaşa yaşayabildiğin kadar!

İlk Yazım:)

İlk yazım derken aslında baharım da demiş oldum:) Bahar ve ilk yaz aynı şeyler ya hani. Blog ömrümün baharından selam bakalım:)))

Şu an salon denen yerinde evimin, yemek masasını yazı işleri masası haline getirmiş, gülümseyerek basıyorum tuşlara:) Harflerimin şu an bir yönü yok. Saat 15:16 ve öğle yemeğini hayatımdan çıkardığım günden beri bu boşluk anlarda, formuma destek vermenin dayanılmaz keyfini yaşıyorum:) Yaşamak için yemek algısına geçtiğimden beri, beslendiğimi aşırı fark ediyorum. Yoksa yemekle yaşadığım aşklar ooo hoooo:), terazinin kefesini aşırı kaçırmıştı bir zamanlar:)

İyi saatte olsunlar kilo denen fazlalıklardan uzak yaşamak, maharet. Yaşamak için yemek ve sevmek gerek. Sadece beslenerek sağlıklı kalmak ya da beslenmeyerek, tam anlamıyla bir kandırmaca. Sen yemek yemedin ama sürekli kafayı yiyorsun!!! Ruhunun açlığı, tokluğu ve keskin sirke olup da küpüne zarar verişler önemli meseleler. Kaçış planı yap ve hayatına geri dön eğer bu şekiller şemaller içerisindeysen derim.

Sev!

Bin defa deneyip de acıdıysan! Ya da sev “aynı şeyi” bunalımındaysan! “Farketmez:) ” de kendine ve sev! Hayat denen şey sadece bu enerjiyle yaşanabilir oluyor çünkü. Ön ya da arka koşul olmadan sev! Ben şu an harflerime dokunan her ruha fısıldıyorum. Seni Seviyorum… İnsan bunu duymayı çok seviyor di mi:)

Evet… Duymayı ve söylemeyi sevdiğimiz cümleler var ve bunların başında – Benim İçin – “Seni Seviyorum” geliyor. Ama sevgi neydi?(!) kısmına da girmek gerek. Hani beni az sev ama sevgin daim olsun sözü de kulağımdan hiç çıkaramadığım küpelerdendir…? Boşuna demiyorlar insana:) Deli deli kulakları küpeli:))) İnsan evladı tecrübeleriyle olgun ve olgunluklarıyla delidir çünkü. Çileden çık, küplere bin e sonu ne olacak:) Taaabiiii ki deli olacak:) İşte böyle gülümse:) Bizi küpeliler bizi:)


Değerlendirme: 5 / 5.
1 Nisan 2020’de sonsuzluk boyutuna yolcu ettiğim canım Anneme ithafen…

Değerlendirme: 5 / 5.