Merhaba;

Ben Arzu Çorluluoğlu. Evrende senin “şimdi”nde bulunan biriyim. An kadar zamanına dokunuyorum şu an. Biliyorum bunun bir anlamı var. Hayat dediğimiz zaten, anlamları deşifre etmece oyunu:) Bu oyunu seninle oynamak isterim. Tabi sen de benimle oynamak istersen.

“KIYI’DA” adlı dergide Köşe Yazar’ıyım. ” Kıyıdaki Hayat İzleri” adlı köşeme de beklerim. İz adlı kitabın Şairiyim… Mum Kokulu Şiirler, Şarkılar programının yayın ve yapımcısı, Kidega Blog & röportaj yazarı, sosyal medya yayın yönetmeni, Motivasyon Danışmanı ve aslında bir de İç Mimarım. Lakin artık mimari işlerle ilgilenmiyorum. Tamamen harfsel bir akışta, zamanın esrarlı tılsımlarına gülümsüyorum… Birlikte yaşamak kadar ölümsüz ne var dünyada?

Evet, nerde kalmıştık?!

Yazmak gerçek bir şifa bana göre. Kendimi bildim bileli yazıyorum. Öyle ki tüm işlerim arasında 3 ayrı tiyatro oyunumu da yazmaya devam ediyorum. Harflerime hem ruhumun renklerini hem de bildiklerimi aktarıyorum. Ve sen diliyorum daha iyi ve farkındalıklı hissediyorsun beni okudukça. Amaç birlikte olabilmek bu uzaklıklarda… Seninle rastlaştığımıza sevindim kısacası:)

Bu arada okuduklarının sende hissettirdiklerini benimle paylaşırsan, sevinirim….

Sevgilerimle…

Reklam