Çarşamba’nın Gelişi Salı’dan Belli Oldu:)

Gecede, tüllenmiş penceremden bakıyorum şu an dışarıya. Sessiz ve ıslak kışı izliyorum. Bir de kar yağsa diyorum. Boza aldım geçende, yok, beğenmedim. Sokaktan geçen bozacılardan boza alma lüksünü hayal meyal hatırlıyorum. Nasıl bir bozaydı ki o? Bir boza içemez mi insan, büyüyünce…..?

Azdan Çarşamba denecek, gün dediğimiz zaman birimine. Perşembeyi resmetmelik görevini yapacak:) Aman üstad, şöyle güzel yerinden çiz olur mu…

Eee, sabaha neler bekliyor seni?

Ben eğitim dolu bir güne daha selam edeceğim. Bu aralar kişisel gelişimler içerisinde olduğumu daha önce yazmıştım. “Kendime faydam, evrene faydamdır.” düsturumla, düz duruyorum bu ara:) Daha bir dengede, daha bir çakralar dönüyor falan. İşık ışık rengarenk toplar imgeliyorum, şeker kapmış da ohooo hepsini de yutmuş çocuklar gibi:)) Çok eğleniyorum:) Sanki ben bir hediye kutusuymuşum ama yıllardır bundan haberim yokmuş gibiyim:)) Kendimi başka başka keşfediyorum. Beni anlamak, seni daha çok anlamak oluyor günün sonunda. Ne kadar aynı olduğumuzu bilmek, beni seninle akraba yapıyor hatta:)

Artık uzaklık yakınlık dereceleri var tabi:)

İşte Çarşamba! Saatler 00:00:) Hadi herkes sevdiği birini arasın!:) Hep yeni yıla girerken mi önemsenir yani 00:00? Yoksa yeni yıl gecesi bile önemsenmez mi? Saygı duyarım her fikre elbette. Ama yani içinde birini mutlu etmek varsa, o şey güzeldir ki… Ne olur yani biraz daha emekçi olsan ilişkilerinde? İncilerin dökülmez gerçekten, korkma. Zaten emin ol, iyi bir kalbin varsa, kalbin incidir senin. Yani gayet yerine montedir o inciler. Ama incilerin dökülecek diye sen tavan yapmış egonla salınıyorsan camiada, hiç korkma incilerin dökülecek diye. Sende inci ne gezer beeeee:)

Hadi sövelim mi biraz gelene gidene?:) Heeeeyyyyyy! 🙂

Yeni yıl da yaklaşırken şimdi. Nasıl gidiyor ilişkiler? İmzalı imzasız yol arkadaşlıkları? Her şey yolunda mı? Yol yokuş mu? Elektrik, su, doğal gaz kesintileri sıklıkla yaşanıyor mu yoksa??? Yoksa her şey hiç olmadığı kadar haaarika mı? Herkes safını alsın İşte, az kaldı eski yıl gidiyor diye kınalar yakmaya(!) Bu seneyi gerçekten dakikalar öncesi yollasak mı dünyaca, minik bir jest yapıp hepimize:))) Valla süper fikir ama İşte şimdi koca dünyayı gel de organize et:)

Özel günlerde partner meselesi, meseledir hani!

Gerçi covit gibi bir bahane var halen gezegenimizde. Çok göze batmayacak damsızlar, kavakyesizler bu sene evlerinde:) Bu saate kadar aile olduysan, ne ala:) Olmadıysan, artık bekle Rapunzelciğim prensini:))) Ya da prens beklesin Rapunzelin uzatacağı altın sarısı saçları(!) O kadar zaman geçsin, burun kıvırın daha erken falan diye. Evlenmek için daha var bir kaç yıl haaaaa:) Al İşte buyur! Büyüklerin bir bildiği var! Ama İşte kime anlatsınlar ah! Zaten atalar da anlatamadıklarından, atasözleri oluşmuş bence. Dağa taşa anlatılmış belli, bu güne dek gelebilmiş biiiin sürü özlü sözler. Hep bu yüzden hep! Otur şimdi koltuğunun, taburenin ne bileyim işte sandalyenin üstüne:)))

İzdivaç programları asıl bu aralar gerek:)

Öyle tabi görücü usulü bile olmaz artık, öyle gitmeler gelmeler yoooook:) Anca işte ekranlar neşelenirse, olur diye düşündüm şimdi birden:) Ama şakacıktan değil ciddi ciddi evlilik programları yapsın tvler. Bunun yeni yılı var, 14 şubatı var:) Olmaz böyle:) Sayın yetkililer! Size verilen yetkileri kullanaraktan, ekranların çöpünü bir zahmet çattırtın:) Yeni nesil lazım:) Yeni bebekler gerek dünyaya. Eskileri olmadı pek……. Dünyayı bu hale getirenlere, anti nesil gelsin. Dünyaya dünyayı verecek bir nesil…..

Saat 00:17. Ben zaten sevdiklerimleyim:) Yeni günümüz hayırlı olsun bakalım:)

Bu gece ama sevdiklerini bir ara olur mu? Perşembeye geçerken gün, bir ses, bir nefes, olmadı bir mesaj gönder gönlünden. Aynı yastığa baş koyduğun o kafadar var ya yanında. Belki de evlisin? Onu minnacık bir öp şöyle. Yeni gün merhabasınca bir öpücük olsun sabahında. Güzel olmaz mı ki böyle özellikli bir şeyler yapmak? Böyle böyle yaşasak? Hıııımmmm?

Herkese günaydın:)

Hadi bakalım ben sabaha uyanmak adına bir uyuyup geleceğim:) Bize şimdiden harikulade bir sabah diliyorum. Muhteşem bir gün bizimle olsun. Hava soğuk mu? İçini ısıt sokağa fırlamadan önce olur mu? Sevgili bir şeyler yap. Sevdiklerine emekle. Emek emek nefes al bu Çarşamba. Kendine sarıl. En çok kendini sev bir de. Evet, en çok kendini sev. En çok kendini sev ki tüm evreni sevebilesin. O tatlı yüreğin kooocamaaannnn olsun, evren olsun!

Ben çok sağlıklıyım!

Ben çok zenginim!

Ben çok şanslıyım!

Ben çok mutluyum!

Ben çok başarılıyım!

Ben çok neşeliyim!

Bunları her sabah ve gece sayıklıyoruz. Hatta gün içinde de aklımıza geldikçe!!!!! Yakın zamanda ben seslendireceğim güzel sözler. Paylaşacağım. Hep birlikte içimize sindireceğiz tüm güzellikleri. Oh şimdiden mutlu oldum kiiii!

Başta kendimi olmak üzere, herkesi affediyorum.

Keskin sirke olup da küpüme zarar veresim hiç yok:) Küplere de binesim yok:) Bir tek küp tanırım, o da içinde çil çil altınların bulunduğu küp:) Gömülerde falan bulunanlarından hani:) Gerisi benden uzak:) Ha bir de tavlada zar atma küpleri vardır. Tavlayı çok severim. Küplü küpsüz bana uyar:) Sıkıntı yok:) Diliyorum bu covit geçsin, hep birlikte güzel buluşmalar planlayalım. Hepsi de olacak! İstemek, büyüdür çünkü.

Perşembeyi güzel belli et güzel Çarşamba!

Ve gelecek tüm günler, güzel gelsin hepimize… Çok sevgiler çoooook!

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s