Yeni Haftaya Yanına İyilik Alır mısın?

Muhteşem bir Goril kahvaltısı sonrası, kahvemin köpükleri yanına yakmışım bir mum. Yanında da adaçayı. Balkondayım. Evrene güzellikler saçıyorum. Hani bugün, içinden durup dururken bir gülümseme falan gelirse, bilki sana da sıçramıştır bu anımın güzelliği:)) Karşılıksız:) Hayatta her şeyin bir karşılığı var sanıyoruz. Aslında var da. Ama bildiğimiz gibi ederi gideri olanlarından değil:)

Karşılığını alırsın illa!

Birini üzdün mü? Al eline mendilini al! Yakın bir vakte kadar emin ol sen de üzüleceksin. Falcı değilim. Farkındalık düğmem açık:) Birine iyilik mi yaptın? Bak sağına soluna. O gökten düşen zembil sana:) Hani derler ya “Gökten zembille mi düşecek?” Evet düşecek! Açarsan 2 gözünden hariç diğer gözünü de, görürsün canım:))

Sen planlıyor musun neyi nereden alacağını?

Geçerken bir meyve alıyorsun belki? Belki yoldaki çiçekçiden çiçek alıyorsun? Benzin alıyorsun geçerken? İşte sen her ne alıyorsan, gökten zembille inen bereket oluyorsun, kazandırdığın yere… Sana gelenler de senden gidenler de İnan böyle. Hayır da şer de böyle gelip gidiyor evrende. Peki bu trafik nasıl düzenleniyor?

KALBİNE GÖRE tabi ki! Yani niyetlerine göre!

İyi düşün, başına iyi şeyler gelsin. Başkası için ne istersen, gerçekten dönüp dolaşıp sana geliyor istediğin şey. Bundan hiç şüphen olmasın. Biraz durup da düşününce, yani üçüncü gözünü açınca, resmen daha net görüyorsun bu karşılıkları… “Ama neden bu oldu ki?” dediğin her şeyi bir ara tara. Eminim bulacaksın önceki hikayelerinden bir cevap.

Sen bugün iyi hissettin:) Ben yansıdım!!!

Bir de bu var tabi. İyi düşünenlerle daha huzurlu hissedersin. Neden mi? Çünkü her varlık birbiri ile sürekli iletişimde! Canlı ve cansız her şey ile iletişimdeyiz. Bundan dolayı da olumlu duygu ve düşünceleri olan insanlar, şifa gibi gelir ruha. Hani vardır bazıları, ne dese güzeldir. İnsan kendisini onun yanında hep daha iyi hisseder. İşte bu insan modeli, temiz kalpli modeli oluyor:) İyi düşünen ve iyilik sinyalleri yayan tür!

Evrenin bu insanlara çooook ihtiyacı var!

Hepimiz böyle olabiliriz! Nasıl mı? Gülümseyerek:) Sadece gülümse. Sebepli ya da sebepsiz. İyi hissetsin her bir zerren. Daha barışık, daha umutlu ve daha sevgi dolu ol. Göreceksin kendi kendine şifa olacaksın! Hayatın daha bir güzelleşecek. Ve etrafında hep iyi hikayeleri olan insanlar bulunmaya başlayacak. Çünkü sen ne isen hayatına da onlar giriyor ancak!

Güzel bir pazar. Ve artık zaman akşama vardı..

Erken yatmaların gecesine selammmm! Yarın Pazartesi! Her an güzel olsun ömürlerimizde! Bunun için “Ben bana yeterim!” diyerek başka güne olur mu! Eksiksiz başla haftaya. Giden gidiyor, kalan kalıyor. Hayata şekil vermek mümkün değil %100 olarak. Çünkü herkes kendi hayatının öyküsünde oyuncu. Sen kendi öykünle alakalı kalırsan, işte bu süper olur!

Duyarsız olma!

Sadece izole ol! Elinden geleni yap diğerleri için. Bu seni daha iyi biri yapar. Ve daha iyi biri her zaman daha mutlu bir insandır. Yani daha hayat dolu ve şanslı! Ama bu kadar. Yani sahiplenme olumsuz öyküleri. Destek ol ve yaşamaya devam et! Bu hafta farkındalığın bu olsun! Yaşamak!

Güzel bir duş! Güzel bir kitap! Güzel bir uyku!

İşte sabaha hazırsın!

Reklam

Yeni Haftaya Yanına İyilik Alır mısın?’ için 2 yanıt

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s